ویرایش محتوا
  1. Home
  2. نحوه ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارش:

روند ارسال سفارشات بستگی به محصولات انتخابی، شهر مقصد و نحوه ارسال انتخابی مشتریان گرامی دارد. محصولات خریداری شده میتواند توسط خریدار به صورت حضوری،یا به صورت پستی یا توسط پیک موتور و پیک ماشین ارسال و تحویل گردد. وب سایت فانی فانی به گونه ای طراحی شده که بسته به موارد انتخابی در هر سفارش، روش های قابل استفاده برای آن مرسوله را مشخص و در اختیار کاربر قرار میدهد تا از میان روش های ارسال مناسبترین گزینه را انتخاب نمایند. 

نحوه ارسال بادکنک های هلیومی:

بادکنک های هلیومی فقط قابل ارسال به آدرس های داخل شهر تهران هستند و به صورت کلی امکان ارسال بادکنک های باد شده به خارج از شهر تهران وجود ندارد. در زمان ارسال توسط اسنپ، بادکنک ها با نظم و به صورت دسته بندی و تفکیک شده داخل خودرو حامل قرار داده میشوند و خریدار محترم موظف به تحویل گرفتن مرسوله به صورت مستقیم از خودرو حامل میباشد و اکیدا توصیه میشود از رانندگان برای حمل بادکنک ها به درب واحد استفاده نفرمایید. بدیهی ست مسئولیت استفاده از راننده برای حمل بادکنک ها به درب واحد یا تحویل گرفتن بادکنک ها، با شماست و این مجموعه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

زمان ارسال سفارش:

همانگونه که در بالا توضیح داده شد این مهم بستگی به محصولات انتخابی، شهر مقصد و نحوه ارسال انتخابی مشتریان گرامی دارد. در تهران برای مواردی که امکان ثبت سفارش فوری دارند حداقل 2-3 ساعت زمان ارسال تعیین شده است ولی به صورت کلی در تهران تاریخ و ساعت ارسال سفارشات به انتخاب مشتریان گرامی به صورت ذیل انجام میشود:

شنبه تا جمعه : در بازه های زمانی بین ساعت 11 صبح الی 8 شب

لطفا در روز و ساعت مقرر تحویل سفارش یا بادکنک آرایی، حتما در محل حضور داشته باشید و پاسخگوی تلفن همراه خود باشید چرا که ارسال مجدد سفارش یا بادکنک آرا نیازمند به هماهنگی مجدد است و ممکن است 4-5 ساعت زمان بر باشد و منوط به پرداخت هزینه مجدد است.

مدت زمان مرسولات ارسالی به شهرستان چقدر است؟

با توجه به روند ارسال کالا توسط اداره پست، تحویل سفارشات شهرستان ها ممکن است بین 3 تا 7 روز کاری زمان بر باشند.

تا چه زمانی میتوان در سفارش پرداخت شده تغییراتی اعمال کرد ؟

اعمال تغییرات بر روی سفارشاتی امکان پذیر میباشد که بیش از دو روز قبل از تاریخ تحویل، ثبت و پرداخت شده باشند و تا 24 ساعت قبل از ساعت تحویل امکان اعمال تغییرات یا لغو سفارش وجود دارد.

سفارش من تا چه میزان با عکسهای محصول مطابق است ؟

در وب سایت سعی شده تا عکسهای محصولات از محصول واقعی تهیه شود با این حال برخی کالا ها نیازمند ارائه با تصاویر گرافیکی (غیرواقعی) هستند لذا ممکن است رنگ، طرح و یا شکل محصولات در عکسها با نمونه اصلی تفاوت جزئی داشته باشند.

پیمایش به بالا