ویرایش محتوا
1 / 212

آبشار آتش بازی

آبشار آتش بازی از جمله وسایل بسیار پرطرفدار و جذاب برای مراسم ها و جشن ها مانند عروسی ها و تولد ها است که طرفداران زیادی دارد. آتش بازی آبشار به دلیل ایمنی بیشتر نسبت به سایر وسایل آتش بازی در شب چهارشنبه سوری ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. فروشگاه فانی فانی افتخار عرضه ی آبشار آتش بازی ارزان و در عین حال ایمن به مشتریان عزیز را دارد که همگی دارای مجوز استاندارد و تاییدیه های لازم هستند.

برای مشاهده ی لیست کامل وسایل آتش بازی می توانید بر روی لینک روبه رو کلیک کنید : لوازم آتش بازی 

معرفی انواع آبشار آتش بازی | انواع آتش بازی آبشار دستی و زمینی

آبشار آتش بازی به دو دسته ی زمینی و دستی تقسیم می شوند که شما می توانید بنا به استفاده ای که مدنظر دارید یکی از این دو مدل آتش بازی آبشار را انتخاب نمایید.

آبشار های دستی معمولا از ارتفاع سوختن کم تری نسبت به آبشار های زمینی برخوردار هستند و زمان سوختن آنها نیز کم تر است. در عین حال آبشار آتش بازی دستی ایده ی بسیار جذابی برای عکس برداری و فیلم برداری های جشن ها و مراسم هاست و می توانید تصاویر خاطره انگیزی را با این نوع از آتش بازی آبشار ثبت کنید.

تفاوت آبشار آتش بازی دستی و زمینی

همانطور که گفتیم تفاوت عمده ی آبشار آتش بازی دستی و زمینی در دو مورد ، ارتفاع سوختن و زمان سوختن آنهاست. آبشار های زمینی برای مراسم هایی مانند عروسی ها بسیار مناسب باشد و جلوه ی خاصی به مراسم هایتان بدهد. ارتفاع آبشار آتش بازی زمینی نسبت به آبشار آتش بازی دستی بیشتر است و یک نورافشانی فوق العاده را برایتان خلق خواهد کرد.

خرید آبشار آتش بازی عروسی مقرون به صرفه است ؟

انتخاب آبشار آتش بازی برای مراسم عروسی می تواند یک گزینه ی جذاب و درعین حال مقرون به صرفه باشد. آبشار آتش بازی عروسی یک گزینه ی جذاب است که معمولا توسط برگزارکنندگان مراسم ها به مشتریان خود ارائه می دهند. این پیشنهاد ها گاهی اوقات از نظر قیمتی مقرون به صرفه نیست .

پیشنهاد ما خرید مستقیم آبشار آتش بازی عروسی از سایت و فروشگاه فانی فانی به دلیل قیمت مناسب و از طرفی استاندارد بودن و استفاده ی آن در مراسم های عروسی است.

خرید آبشار آتش بازی چهارشنبه سوری

یکی از زمان هایی که بیشتر از آتش بازی آبشار استفاده می شود ، مراسم چهارشنبه ی آخر سال است. انتخاب آبشار آتش بازی چهارشنبه سوری علاوه بر جذابیتی که برای بچه ها و حتی بزرگتر ها دارد، ایمن تر نیز هست.

آبشار آتش بازی چهارشنبه سوری نیز در دو نوع زمینی و دستی در دسترس است که هر کدام از این دو نوع نیز ، زمان سوختن و ارتفاع آتش های مختلفی دارند .

تمام انواع آبشار آتش بازی چهارشنبه سوری در سایت فانی فانی قابل سفارش هستند

آتش بازی آبشار را چگونه استفاده کنیم؟

برای استفاده از آتش بازی آبشار ابتدا به دستورالعمل چاپ شده روی آن مراجعه می کنیم. تمامی آبشار های آتش بازی مجاز ، دارای یک دستورالعمل بر روی خود هستند که نحوه ی استفاده از آنها را توضیح می دهد.

نکته ای که باید هنگام استفاده از آبشار آتش بازی توجه داشته باشید این است که؛ هرگز فیتیله ی آبشار را زمانی که آبشار را به سمت خود یا فرد دیگری گرفته اید روشن نکنید و اکیدا از استفاده از آبشار آتش بازی در محیط های بسته خودداری کنید!

پیمایش به بالا