ویرایش محتوا

گردنبند استیل یادگاران مرگ

Magic000006
  • جنس: فلزی و گردان
  • ساخت کشور چین
  • مناسب هری پاتر دوستان!

تومان160.000

دسترسی: 3 عدد در انبار

ارسال به سرار کشور

ضمانت بازگشت وجه

مشاوره رایگان

پرداخت کارت به کارت

توضیحات محصول

 نام سه شی در مجموعه کتاب‌های هری پاتر (جلد هفتم) می‌باشد. این سه شی عبارتند از: چوبدستی شکست ناپذیر (ابر چوبدستی) الدر وند ، سنگ زندگی مجدد و شنل نامرئی. یادگاران مرگ در واقع نام داستانی از کتاب «افسانه‌های بیدل قصه گو»(کتابی در مجموعهٔ هری پاتر) می‌باشد.

داستان از این قرار است که سه برادر هنگام رسیدن به رودخانه‌ای عمیق با استفاده از جادو پلی می‌سازند. مرگ که همیشه شاهد سقوط افراد به رودخانه و مرگشان بوده از حیلهٔ برادران خشمگین می‌شود و از این رو تصمیم می‌گیرد خود با حیله‌ای انتقام گیرد. او از سه برادر به خاطر ذکاوتشان تشکر می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد که هرکدام یک آرزو بکنند. بردار اولی و بزرگتر خواستار چوبدستی ای می‌شود که در هیچ دوئلی شکست نخورد. برادر دومی خواستار سنگی می‌شود که با آن بتوان مردگان را زنده کرد و برادر سومی خواستار چیزی شد که با آن مرگ نتواند او را تعقیب کند. مرگ از درخت یاس کبود چوبدستی و از رودخانه سنگ را به دو برادر داد و شنل خود را نیز به برادر سوم داد. برادر اولی به دهکده‌ای رفت و بعد از دوئلی موفق پیش همه از چوبدستی خود گفت. همان شب شخصی به بالین وی آمد او را کشت و چوبدستی را برداشت. برادر دومی به وسیلهٔ سنگ روح دختری را که دوست می‌داشت و مرده بود را حاضر کرد و از شوق پیوستن به او خود را کشت. اما برادر سومی با شنل سال‌ها از دست مرگ گریخت تا این که به کهن‌سالی رسید و خود تسلیم مرگ شد.

پروفسور آلبوس دامبلدور در تفسیر این داستان می‌گوید:((پیام این داستان این است که فرار از مرگ محکوم به شکست است)).

((کدام یک از ما در صورت مواجه با چنین رویدادی تواضع و ذکاوت برادر سومی را نشان می‌دهیم؟)).

یادگاران مرگ به شکل یک مثلث که در داخل آن یک دایره و وسط آن دایره یک خط عمودی است ترسیم می‌شود و بر سنگ قبر لیلی و جیمز پاتر پدر و مادر هری پاتر حک شده‌اند. این علامت را نیز زینوفیلیوس لاوگود مدیر مجلهٔ طفره زن به گردن دارد. هرکس که هر سه یادگار را گرد آورد نیروی او نامنتهی است و ارباب مرگ می‌شود

در کل علامت یادگاران مرگ از جمله اسرارآمیز ترین علامت‌های دنیای جادویی می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09103908009 فروشگاه فانی فانی در تماس باشید.

وزن 100 گرم
ابعاد 5 × 5 × 5 سانتیمتر
اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

محصولات مشابه

گردنبند استیل یادگاران مرگ
تومان160.000

دسترسی: 3 عدد در انبار

پیمایش به بالا