ویرایش محتوا

دسته های زیر مجموعه:

قیمت اصلی تومان600.000 بود.قیمت فعلی تومان585.000 است.

1 / 212

وسایل آب بازی

آب بازی یکی از لذت بخش ترین و درعین حال ساده ترین تفریحات بچه ها و بزرگتر ها، مخصوصا در فصل تابستان است. وسایل آب بازی کودک در شکل و شمایل های مختلف باعث می شود تا هیجان آب بازی ، دو چندان شود. در اینجا سعی داریم تا به فواید آب بازی ، ایده ها و وسایل آب بازی که باعث رشد خلاقیت و تکامل جسمی می شود و نکاتی که در هنگام آب بازی و استفاده از وسایل آب کودکان را ایمن تر می کند ، صحبت کنیم.

وسایل آب بازی کودکانه | خرید وسایل آب بازی کودک از فانی فانی

وسایل آب بازی

وسایل آب بازی در تنوع بالایی در سایت فانی فانی موجود شده است، از جمله اسباب بازی حمام ، حباب ساز حمام کودک ، تفنگ آب پاش، بادکنک آب بازی که هر کدام از این وسایل آب بازی مناسب یک گروه سنی است. تمام وسایل آب بازی که در فانی فانی موجود شده است، از بهترین و پرفروش ترین وسایل آب بازی کودکان است که در سالهای اخیر طرفداران خاص خودشان را داشته اند.

وسایل آب بازی کودکان

 

همانطور که گفتیم وسایل آب بازی کودکان در کنار لذت بخشی که دارد، دارای فواید بسیار زیادی در رشد جسمانی ، عاطفی و ذهنی بچه ها دارد. بسیاری از این وسایل به صورتی طراحی شده اند که در کنار سرگرمی و هیجانی که برای بچه ها دارند، آموزش و رشد را نیز به همراه داشته باشد.

در ادامه به برخی از فواید وسایل آب بازی کودکان در زمینه های مختلف می پردازیم؛

رشد جسمانی با وسایل آب بازی کودک

وسایل آب بازی کودک به تقویت عضلات کودکان و استفاده از عضلات مختلف ، انعطاف پذیری و افزایش قدرت بچه ها کمک بسیار زیادی می کند. همچنین آب بازی و حرکت کردن در آب به هماهنگی و حفظ تعادل آنها کمک شایانی می کند.

رشد ذهنی با استفاده از لوازم آب بازی کودکان

یکی دیگر از فواید استفاده از لوازم آب بازی کودکان رشد ذهنی است که در آب بازی برای کودکان اتفاق می افتد. استفاده از وسایل آب بازی فرصتی عالی برای رشد قوه ی تخیل و خلاقیت بچه هاست. در استفاده از لوازم آب بازی کودکان می توانند داستان های خود را بسازند و در دنیای خود زندگی کنند.

تاثیر وسایل آب بازی در کاهش استرس و رشد عاطفی

آب بازی و استفاده از وسایل آب بازی برای کودکان حس سرزندگی و شادابی به دنبال دارد و در کاهش استرس های آنها بسیار موثر است. نکته ی مثبت دیگری که آب بازی در پی دارد، تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس کودکان است که این برای والدین نیز بسیار حائز اهمیت است.

وسایل آب بازی کودک | انواع لوازم آب بازی

انواع وسایل آب بازی کودک | خرید بهترین لوازم آب بازی کودکان

لوازم آب بازی کودک از تنوع بالایی برخوردار است و پدر و مادرها می توانند برای تمامی سنین وسایل آب بازی خود را از فانی فانی سفارش دهند. وسایل آب بازی کودک در سه دسته بندی تقسیم می شوند؛

  • اسباب بازی حمام کودک : این نوع آب بازی ها مخصوص استفاده در حمام هستند و در کنار آب بازی و سرگرمی ، برای علاقه مند کردن بچه ها به آب بازی و حمام کردن استفاده می شوند. اسباب بازی حمام کودک اولین قدم در علاقه مند کردن کودکان به حمام کردن و آب بازی است.
  • تفنگ آب پاش: یکی از دیگر از آب بازی هایی که چند سالی هست بسیار طرفدار پیدا کرده ، تفنگ آب پاش است . این نوع از لوازم آب بازی بسیار برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان جذاب است و ترکیبی از تفنگ بازی و آب بازی برای بچه هاست.
  • وسایل شن بازی : وسایل شن بازی نیز از آن دسته از لوازم آب بازی است که کودکان در آن از نظر جسمانی و ذهنی درگیر می شوند و باعث رشد و تقویت عضلات و حافظه ی کودکان می شود

خرید وسایل آب بازی کودک

برای خرید وسایل آب بازی کودک و نوجوانان باید به چند نکته دقت داشته باشید . اولین نکته این است که وسایل آب بازی را برای چه مکانی استفاده می کنید. حمام یا استخر ؟ یا قصد دارید تفنگ آب پاش خریداری کنید و به صورت گروهی آب بازی کنید و لحظات شیرینی را در کنار یکدیگر سپری کنید.

نکته ی دیگر این است که هنگام خرید وسایل آب بازی کودک ، به رده ی سنی ای که در توضیحات آمده، دقت داشته باشید تا اسباب بازی مناسب با سن فرزند دلبندتان را انتخاب کنید.

پیمایش به بالا